Bramy i ogrodzenia designerskie

Wybrane realizacje:
Designerska brama bm36

Designerska brama bm36

Designerska brama bm32

Designerska brama bm32

Designerska brama bm40

Designerska brama bm40

Designerska brama bm24

Designerska brama bm24

Designerska brama bm24b

Designerska brama bm24b

Designerska brama bm39

Designerska brama bm39

Ogrodzenie designerskie BM30

Ogrodzenie designerskie BM30

Kuta furtka designerska BM28

Kuta furtka designerska BM28

Kute bramy i ogrodzenia w designerskim stylu

Produkty które prezentujemy powyżej są autorskimi pracami zaprojektowanymi i stworzonymi w naszej firmie. Konstrukcja bram oraz ogrodzeń wykonywanych w tej technice opiera się w całości na ręcznej pracy naszych rzemieślników. Bramy oraz ogrodzenia z tej kategorii charakteryzują się zbliżeniem do natury dlatego najlepiej prezentują się w obejściach domów z pięknym ogrodem lub znajdujących się w bliskości drzew oraz lasów. Produkty te są również doskonałym rozwiązaniem dla domów drewnianych, góralskich, dla domów z bala. Bardzo często naszymi klientami są również osoby pasjonujące się myślistwem bądź zajmujące się hodowlą określonych zwierząt. Jako że różne zwierzęta wykonane ze stali w skali 1:1 są często elementem dekoracyjnym naszych bram, możemy dla danego klienta zrobić dokładnie takie zwierzęta jakich będzie on oczekiwał. Niektóre bramy oraz ogrodzenia tworzymy bez dodatkowych elementów zwierzęcych, z samą roślinnością oraz z kutymi drzewami.

Masywna konstrukcja

Wszystkie nasze bramy budowane w tej technice posiadają bardzo masywną konstrukcję. Waga takich bram oscyluje od kilkuset kilogramów do 1-2 ton, w zależności od złożoności oraz wielkości bramy. Najbardziej rozbudowane bramy w tym typie potrafią mieć nawet 1m grubości ( standardowa brama kuta ma przeciętnie kilka centymetrów grubości), zatem bramy jakie prezentujemy Państwu powyżej są bramami bardzo przestrzennymi co zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania scen w nich zawartych. Pomimo takich gabarytów bramy te są skonstruowane tak że bardzo płynnie i harmonijnie się otwierają, a cała grubość bramy po jej otwarciu znajduje się poza obrysem światła bramy, tak aby nie zakłócać ciągów komunikacyjnych. Zbudowanie zatem każdej takiej bramy jest zawsze bardzo przemyślane i dopasowane pod danego klienta nie tylko pod względem wizualnym ale i konstrukcyjnym.

Ogrodzenia myśliwskie

W technologi jaką Państwu prezentujemy powyżej wykonujemy nie tylko bramy ale również ogrodzenia i balustrady. Najczęściej są to ogrodzenia niewysokie, mierzące do 1,5 metra wysokości, zawierające samą roślinność lub roślinność w dodatkami w postaci kutych czapli i innych zwierząt umieszczonych w najistotniejszych miejscach. Dla najbardziej wymagających klientów wykonujemy również realizacje znacznie bardziej skomplikowane w budowie, gdzie ogrodzenie jest dużo wyższe, posiada w swojej konstrukcji potężne drzewa kute o dużej średnicy i złożoności oraz sceny z najróżniejszymi zwierzętami. Takie ogrodzenie jest wówczas bardzo masywne i nie potrzebuje murowania betonowych słupów grodzeniowych, nośność naszych kutych drzew jest tak duża że całe ogrodzenie można wykonać tylko i wyłącznie z metalu. Dzięki temu można uzyskać efekt płynności ogrodzenia, bez podziału na tak zwane przęsła. Przykłady bram oraz ogrodzeń w tym typie mogą Państwo oglądać na żywo w siedzibie naszej firmy w Dębicy.